Гарячі новини

Житомирська веслувальниця Анастасія Четверікова завоювала три медалі на Кубку світу

12-16 травня у місті Сегед в Угорщині пройшов Кубок світу з веслування на байдарках і каное. Житомирщину у змаганнях представляли спортсмени Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Анастасія Четверікова і Кирило Черноморов.

Про це Суспільному розповіла фахівчиня Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Олена Грищенко. За її словами, як і полтавчанка Людмила Лузан, житомирянка Анастасія Четверікова завоювала найбільше медалей. Вона зібрала весь комплект нагород: 1 місце – С2 500 метрів, 2 місце – С1 500 метрів, 3 місце – С2 200 метрів.

Житомирська каноїстка Анастасія Четверікова завоювала три медалі на Кубку світу

Кирило Черноморов потрапив в ТОП-10 Кубку світу на дистанції К4 500 метрів, посівши 10 місце.

Загалом веслувальники збірної України завоювали 10 медалей (2 золоті, 3 срібні, 5 бронзових) за підсумками етапу Кубку світу в Сегеді та посіли 2 місце в Кубку націй, набравши 685 залікових очки (на 1 місці збірна Угорщини – 1043 очки).