Обурені житомиряни зателефонували до редакції сайту Субота Онлайн і поскаржилися на проблеми з проїздом у центрі Житомира.
Через велопробіг поліція перекрила під‘їзди до Соборного майдану у Житомирі. В результаті навколо площі утворилися «пробки» та «тянучки».
Реклама
Читачі сайту Субота Онлайн стали свідками аварійної ситуації через перекриття вулиць на перехресті Київської та Театральної.
Навіщо було псувати ранок вихідного дня для житомирських водіїв?
Реклама
Яка потреба у проведенні велозмагання саме в центрі Житомира, а не в іншому місці?
Чому відповідальні працівники житомирської міської ради думають лише про свої забаганки, в не про інтереси житомирян?
Слідкуйте за нашими новинами в Телеграм-каналі Субота Онлайн
Реклама















1 коментар.
Потрібно зрідка пересаджувати свою дупу з авто на вело, і всім буде добре.