Реклама
Гарячі новини

У Житомирі котельні працюють в режимі економії: погода дозволяє

Загалом, опалення має вмикатися, коли середня температура навколишнього середовища складає менше +8°C протягом трьох діб.

Реклама

Наразі температура на вулиці вища за цей норматив, але відключені від тепла будинки швидко охолонуть, тому повністю систему не вимикаємо.

У кожної котельні зараз свій режим роботи, – зазначають в “Житомиртеплокомуненерго”.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама