По вулиці Київській у Житомирі у 1918-му році ходили трамваї.
Світлиною у соцмережі фейсбук поділився Вадим Острогляд.
Реклама
Реклама
По вулиці Київській у Житомирі у 1918-му році ходили трамваї.
Світлиною у соцмережі фейсбук поділився Вадим Острогляд.