Реклама
Суботня інформація

Велопатруль розпочав роботу на вулицях Житомира

На вулиці Житомирв повертається велопатруль.

Про це 19 травня розповіли у пресслужбі патрульної поліції Житомирської області

Реклама

“Відучора стартував дев’ятий сезон патрулювання на велосипедах. Інструктаж проведений. Усі готові до несення служби.

Як і того року, патрульні забезпечуватимуть громадський порядок у місцях найбільшого скупчення людей, зонах відпочинку, зокрема в парках, скверах, у центральній частині міста та інших місцях, куди важко швидко дістатись на автомобілі.

Реклама

Велопатрульні проводитимуть превентивну роботу з громадянами, виявлятимуть порушення правил дорожнього руху та громадської безпеки. Крім того, інспектори велопатруля реагуватимуть на виклики 102/112“, – йдеться у повідомленні.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама