Суботня інформація

У Житомирській облраді нагородили підприємців області. Фото

З нагоди Дня підприємця  в обласній раді  відзначили  кращих суб’єктів господарювання Житомирської області 2021 року. Нагороди вручили голова обласної ради Володимир Федоренко та заступник голови ОДА Віктор Градівський.

Про це інформує обласна рада.

«Сьогодні підприємці – це самодостатні, свідомі громадяни, які, сплачуючи податки, наповнюють обласний бюджет, створюють нові робочі місця, забезпечують населення необхідними товарами й послугами, здійснюють благодійну діяльність, інвестують у розвиток національної економіки. Ви є соціально активні та соціально свідомі! Дякую вам за вашу працю, за робочі місця, за справедливі та чесні правила гри на ринку! За ваші здобутки та досягнення, адже вони є гордістю для нашої області! З нашої сторони, хочу запевнити, що разом з вами ми будемо активно продовжувати розпочату справу – підтримку бізнесу, розвиток економіки та разом ми зможемо створити «економічне диво на Житомирщині». Ми робитимемо все, аби влада не перешкоджала вашим зусиллям втілювати в життя новаторські ідеї. Ви маєте бути впевненим, що ваші права захищені. Зичимо вам та вашим родинам миру, міцного здоров’я, щедрої світлої долі, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою та успішною! Завдяки нашій синергії ми зможемо побудувати сильну та квітучу область!», – привітав присутніх Володимир Федоренко.

Переможцями цього року стали:

  1. Номінація «Кращий суб’єкт малого підприємництва»

ФОП Корнієнко Віктор Іванович (с.Попільня), вид діяльності – Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах.

ФОП Бабкова Ярослава Сергіївна (смт Любар), вид діяльності – роздрібна торгівля м’ясом і м’ясними продуктами в спеціалізованих магазинах.

ФОП Малярчук Олена Михайлівна (с. Зарічани), вид діяльності – роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

ФОП Ващук Михайло Віталійович (м. Радомишль), вид діяльності – виробництво хліба та хлібобулочних виробів.

ТОВ «Коростишівземінвест» (с. Старосілці), Вознюк Олександр Степанович – генеральний директор, вид діяльності – вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

ТОВ «Житомирський завод залізобетонних виробів зв’язку» (с. Левків), Булавко Алла Степанівна – директор, вид діяльності – виготовлення виробів із бетону для будівництва.

ТОВ «ЖИВА НИВА» (с. Стара Котельня), Язиков Олексій В’ячеславович – директор, вид діяльності –  вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

ФОП Баладига Галина Іванівна (смт Пулини), вид діяльності – інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах.

АТ «Коростенський кар’єр» (м. Коростень), Ярмолюк Олександр Миколайович – директор,  вид діяльності – добування піску, гравію, глин і каоліну.

ТОВ «Острозька зернова компанія» (с. Горщик), Задирака Андрій Юрійович – директор, вид діяльності – вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

ФОП Приймак Рита Вікторівна (с. Народичі), вид діяльності – роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них спеціалізованих магазинах.

ФОП Палатов Євген Володимирович (с. Бігунь), вид діяльності – роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями.

ТОВ «Екологічне пакування» (м. Малин), Харченко Світлана Анатоліївна – директор, вид діяльності – виробництво гофрованого паперу та картону, паперової та картонної тари.

ТОВ «ЮЛА-ТОРГ» (м. Малин), Старовойт Лідія Вікторівна – директор, вид діяльності – роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

ФОП Любиченко Володимир Федорович (смт Нові Білокоровичі), вид діяльності – лісопильне та стругальне виробництво.

ФОП Баранівський Леонід Петрович (смт Іршанськ), вид діяльності – роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах.

ТОВ «СТИЛЬ», (смт Ірша), Скоковський Анатолій Іванович – директор, вид діяльності – різання, оброблення та оздоблення декоративного та будівельного каменю.

ФОП Єрмаков Антон Володимирович, (смт Ірша), вид діяльності – різання, оброблення та оздоблення декоративного та будівельного каменю.

ТОВ «Нормагро» (с. Половецьке), Унгурян Ірина Миколаївна – директор, вид діяльності – вирощування зернових культур, бобових культур  і насіння олійних культур.

ПП «Моя Надія» (с. Шпичинці) , Калінчук Юрій Георгійович – директор, вид діяльності – рослинництво: вирощування зернових та технічних культур.

ТОВ «Кароля» (с.Скараглівка), Бокело Хейнріх – генеральний директор, вид діяльності – вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

ПРАТ «Біоветфарм» (м. Новоград-Волинський), Висоцький Валентин Петрович – голова правління, вид діяльності – виробництво пестицидів та іншої агрохімічної продукції.

ФОП Козловська Олена Едуардівна (м. Новоград-Волинський), вид діяльності – виробництво іншого одягу й аксесуарів.

  1. Номінація «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»

ДП «Коростишівське лісове господарство» (с. Мамрин), Ейсмонт Валентин Севастянович – директор, вид діяльності – лісозаготівлі.

“ДП «Коростишівський лісгосп АПК» Г(м. Коростишів), Зюбак Михайло Михайлович – директор, вид діяльності –допоміжних послуг у лісовому господарстві.

ТОВ «Агрофірма «Відродження» (с. Громада), Марцун Олександр Миколайович – директор, вид діяльності – виробництво олії.

СТОВ «Осички» (с. Осички), Яценко Микола Володимирович – директор, вид діяльності – розведення великої рогатої худоби молочних порід, вирощування зернових культур, овочів та баштанних інших однорічних і дворічних сільськогосподарських культур.

ТОВ «ДП РЕЛЬПОЛЬ-АЛЬТЕРА», (смт Черняхів) Арбузова Ірина Олександрівна – директор, вид діяльності – виробництво електророзподільчої та контрольної апаратури.

ПАФ «ЛАН» (с. Бабушки), Кучерявий Олександр Валерійович – директор, вид діяльності – вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

ТОВ «ОБІО» (м. Житомир), Бондарчук Олег Миколайович – директор, вид діяльності – виробництво неметалевих мінеральних виробів.

СТОВ Ліщинське (с. Ліщин), Мазур Олег Володимирович – генеральний директор, вид діяльності – вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

ТОВ «Суперспрокс Україна» (м. Житомир), Маугхфлінг Давід Ясон – генеральний директор, вид діяльності – виробництво підшипників, зубчастих передач, елементів механічних передач і приладів.

ПІІ ТОВ «Даніко», директор – Іваницький Віктор Ілліч, вид діяльності –  виробництво машин і устатковання для виготовлення харчових продуктів і напоїв, перероблення тютюну

ПРАТ «Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат»

(ПРАТ «ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК») (смт Першотравневе), Савчук Володимир Петрович, Голова правління, вид діяльності – виробництво металургійних, вогнетривких кварцитів та щебеню.

ПСП «Батьківщина» (с. Шипитинці), Сторожев Ігор Вікторович – засновник, вид діяльності – вирощування зернових та технічних культур з розвиненим молочним скотарством.

ТОВ «АЛЛ ТРЕЙД» (м. Бердичів), Керн Андрій Андрійович -директор, вид діяльності – виробництво іншої хімічної продукції.

ТОВ «Бердичівський хлібозавод» (м. Бердичів), Левченко Олена Вікторівна – директор, вид діяльності – виробництва хліба, хлібо-булочних та кондитерських виробів.

ТОВ «Бердичівський пивоварний завод» (м. Бердичів), Ліпецький Володимир Леонович – директор, вид діяльності – виробництво пива.

ПП «ГАЛЕКС-АГРО» (с.Стриєве), Ющенко Олександр Миколайович – генеральний директор, вид діяльності – вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

ДП «Баранівське лісомисливське господарство», (с.Зеремле), Остудімов Анатолій Олександрович – директор, вид діяльності – лісівництво та інша діяльність в лісовому господарстві.

ДП «Городницьке лісове господарство» (смт Городниця), Мельник Віктор Сергійович – директор, вид діяльності – лісівництво та інші діяльності у лісовому господарстві, лісозаготівлі, переробна промисловість.

ПП «Меблева фабрика «Мірт» (м. Новоград-Волинський), Ющенко Олександр Миколайович – генеральний директор, вид діяльності – виробництво інших меблів.

ПАТ «Мар’янівський склозавод» (смт Мар’янівка), Костюк Петро Степанович – голова правління, вид діяльності – виробництво скляних виробів медичного призначення.

ТОВ «Банковський» (смт Ємільчино), Банковський Вячеслав Вітольдович – директор, вид діяльності – лісопильне та стругальне виробництво.

  1. Номінація «Інвестор року»

ІП «Євроголд Індестріз ЛТД», генеральний директор – Шепетько Михайло Анатолійович, вид діяльності – виробництво прасувальних дошок, сушарок та стрем’янок, спортивних дошок для віндсерфінгу та серфінгу з веслом.

ТОВ «Іршанська СЕС», генеральний директор – Мушинська Тетяна Петрівна, вид діяльності – виробництво електроенергії.

АТ «Житомирський маслозавод»

АТ «Житомирський маслозавод» – компанія «Рудь», президент компанії -Рудь Петро Володимирович, вид діяльності – Перероблення молока, виробництво морозива, масла та сиру.

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» перший заступник генерального директора – Ліскі Вадим Іванович, вид діяльності – Виробництво паперу та картону, гофрокартону, гофротари та упаковки для яєць.

ТОВ «Церсаніт Інвест» генеральний директор – Іванські Вініціуш Юліуш, вид діяльності – Виробництво керамічної плитки та санітарної кераміки.

ПрАТ «Малинська паперова фабрика-Вайдманн», голова правління – Волга Ігор Анатолійович, вид діяльності – виробництво паперу та картону.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Грайф Флексіблс Україна» генеральний директор – Мельник Наталія Сергіївна, вид діяльності – Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу (основний), виробництво штучних і синтетичних волокон, оптова торгівля фармацевтичними товарами.

ПрАТ «Біо мед скло» голова правління  – Жарков Людвиг Анатолійович, вид діяльності – Виробництво й оброблення інших скляних виробів, у тому числі технічних.

ТОВ «Юнігран», генеральний директор – Диняк Сергій Васильович, вид діяльності – Виробництво та реалізація щебеню.

 

Більше фото з заходу – на офіційній сторінці обласної ради у мережі фейсбук.

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

photo 2021 09 03 12 42 58

Слідкуйте за нашими новинами в Телеграм-каналі Субота Онлайн

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Залишити коментар Facebook

Меню