З нового року в Житомирі подорожчає проїзд у громадському транспорті. Міськрада планує підняти ціни на одну гривню.
Про це повідомляє ТСН.
Реклама
Маршрутка у Житомирі зараз коштує, як в Києві, 8 грн, буде 9, а електротранспорт буде 7. Це точно буде вже з нового року. Точну дату має озвучити міська рада Житомира.
Якщо взяти інформацію Держстату, то за 10 місяців цього року загальний пасажиропотік впав на половину.
Реклама
Ну і перевізники фактично втратили половину прибутку. Кажуть сподівалися на підтримку від держави, так як підприємцям виділили гроші. Але перевізники не отримали нічого. Тому компенсувати збитки можуть тільки за рахунок підвищення ціни на проїзд.
Реклама











