В обласному центрі зібралися люди, які люблять велосипед, щоб відзначити 130-річчя від дня заснування у м. Житомирі першого спортивного товариства велосипедистів-аматорів.

Реклама


Реклама



Реклама


Реклама






Фото Тараса Орешнікова
Реклама











