Реклама
Гарячі новини

У Житомирі в ДТП постраждали двоє підлітків, дівчата в лікарні

Дорожньо-транспортна пригода сталася 10 грудня на вулиці Лесі Українки. На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського райуправління поліції.

Реклама

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Житомирської області.

«Попередньо, близько 17:53 водій автомобіля «ЗАЗ-Daewoo», 21-річний житель Полтавської області, здійснив наїзд на двох дівчат, 11 та 13 років, які перетинали автошлях», – йдеться у повідомленні.

Реклама

Унаслідок ДТП неповнолітні отримали тілесні ушкодження та були доставлені до медичного закладу.

Освідування водія на місці події зафіксувало, що він був тверезий.

Нині слідчі поліції з’ясовують усі обставини події у рамках кримінального провадження.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама