Реклама
Гарячі новини

У Житомирі суд на пів дня припинить роботу через виявлений випадок COVID-19 і дезінфекцію приміщення

У Корольовському районному суді м. Житомира лабораторно підтвердили випадок захворювання на COVID-19. Тож 22 лютого у приміщенні суду проведуть дезінфекцію, вхід у будівлю буде обмежений.

Реклама

Про це повідомляє пресслужба Корольовського районного суду.

«Сьогодні з 15:00 години проводитиметься дезінфекція приміщення суду. Доступ до приміщення суду учасникам судового процесу та працівникам суду обмежено. Суд відновить повноцінну роботу 23 лютого 2021 року. Просимо з розумінням поставитись до ситуації, яка склалася у суді», – йдеться у повідомленні.

Реклама

Учасників судових засідань, які призначалися на 22 лютого та не відбудуться, обіцяють додатково повідомити про нову дату, час та місце судових засідань.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама