Реклама
Гарячі новини

У Житомирі обрали нового керівника Центру первинної Центр первинної медико-санітарної допомоги

Конкурсна комісія визначила переможця на посаду директора комунального підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Житомирської міської ради – ним став Віктор Шрамко.

Реклама

Про це повідомили в пресслужбі Житомирської міської ради.

“Управління охорони здоров’я Житомирської міської ради повідомляє, що 23.12.2020 відбулось засідання конкурсної комісії (далі – Комісія) з заслуховування конкурсних пропозицій претендентів на зайняття посади директора комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради. За результатами засідання, під час якого учасники конкурсу відповіли на запитання членів комісії, відбулося обговорення презентацій, вражень членів конкурсної комісії, особистих наявних та потенційних здібностей претендентів та голосування, Комісія ухвалила наступне:

Реклама

1. Визнати переможцем конкурсу Шрамка Віктора Івановича та рекомендувати його на посаду директора комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради.

2. Доручити управлінню охорони здоров’я міської ради підготувати відповідне клопотання міському голові щодо призначення Шрамка В.І. на посаду директора комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради та укладення з ним контракту”, – йдеться в повідомленні.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама