У школі №13 міста Севастополя сталася надзвичайна подія: під час випускного обвалився балкон, на якому знаходилися учні. Дев’ятеро підлітків 17 років вийшли на конструкцію, щоб зробити пам’ятні фото, коли та несподівано зруйнувалася під їхньою вагою.
Наразі відомо, що всіх постраждалих госпіталізували до медичних закладів. Стан однієї дівчинки лікарі оцінюють як важкий, інші учні отримали травми середнього ступеня тяжкості. Всі необхідні обстеження та лікування проводяться під наглядом фахівців.
Ремонт, який не врятував
Особливого резонансу ситуація набула через те, що ремонт цієї школи було завершено менше тижня тому. До переліку оновлених об’єктів входив і балкон, який згодом обвалився. Призначені РФ окупаційні “власті” міста вже розпочали перевірку щодо якості проведених робіт.
Слідчі органи мають встановити, чому конструкція, яка мала бути безпечною після відновлення, виявилася критично вразливою. Наразі територія школи частково обмежена, проводиться технічна експертиза.
Обставини інциденту з’ясовуються.
Хочете знати більше про те, чим живе область та світ?
Отримуйте оперативні сповіщення у нашому Telegram або читайте нас у Facebook.
Тільки найважливіше та найцікавіше!













