Реклама
Україна

У Києві 18 червня оголошено День жалоби: внаслідок атаки загинули щонайменше 15 людей

18 червня у Києві оголошено День жалоби за загиблими внаслідок однієї з наймасштабніших ракетних атак по столиці з початку повномасштабного вторгнення.

Реклама

Станом на ранок відомо про щонайменше 15 загиблих. Ще 114 людей дістали поранення різного ступеня тяжкості. Ударів зазнали як житлові будинки, так і інфраструктурні об’єкти.

 Розбір завалів триває. Рятувальники ДСНС працюють безперервно, пошуково-рятувальні роботи не зупиняються. Очікується оновлення інформації протягом доби.

Реклама

Міська влада закликала киян вшанувати пам’ять загиблих та утриматися від проведення розважальних заходів. Також у столиці приспущено державні прапори, скасовано масові події та обмежено трансляції музики у публічних місцях.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама