Реклама
Україна

У Хмельницькому на смітнику знайшли немовля

Дитина вижила.

Напередодні ввечері у Хмельницькому біля сміттєвих баків знайшли немовля. Хлопчик виявився живий. Дитину шпиталізували до лікарні.

Реклама

Про це повідомила керівниця сектору комунікації головного управління Національної поліції в області Інна Глега.

За її словами, інцидент стався на вулиці Тернопільській. Близько 20:00 біля сміттєвих баків перехожі помітили новонароджену дитину.

Реклама

“Люди викликали на місце події поліцію та швидку. Хлопчик був у задовільному стані. Його доставили до лікарні”.

Правоохоронцям вже вдалось встановити особу матері немовля. Наразі тривають слідчі дії.

 

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама