У Бердичеві на ставку другого цукрозаводу залишилися зимувати лебеді.

Реклама
Місцеві мешканці милуються птахами і переживають, щоб з ними взимку нічого не сталося.
Реклама
Відео зняла та поширила Наталія Лисюк.
Реклама
У Бердичеві на ставку другого цукрозаводу залишилися зимувати лебеді.

Місцеві мешканці милуються птахами і переживають, щоб з ними взимку нічого не сталося.
Відео зняла та поширила Наталія Лисюк.