У Бердичеві знову стався тривожний випадок із безконтрольними собаками.
Реклама
За словами місцевої жительки Юлії Кундельської, на вулиці Романа Абрамова, 22 кілька собак з ошийниками, що прибігли з боку поля на вул. Червона, напали й розірвали кіз.
Очевидці зазначають, що це вже не перший інцидент. Люди обурені бездіяльністю власників тварин і закликають їх нести відповідальність. Також мешканці просять міську владу та комунальні служби втрутитися, щоб попередити подібні трагедії в майбутньому.
Реклама
У випадках нападу тварин жителів закликають одразу повідомляти поліцію та відповідні служби.
Реклама












