Реклама
Гарячі новини

У Бердичеві комунальні служби неправильно обрізали дерева. ФОТО

Комунальні служби Бердичева залишили тільки стовбури від дерев після чистки.

“Боже, подивіться лиш, як вам! Це не обрізка дерев – це знущання над ними. Подивіться на цю березу. Краще б взагалі зрізали! Як-небудь аби все спиляти, та й все. Коли вже наші комунальні служби повчаться в європейців, як правильно робити свою справу.”, – скаржиться у соцмережі Фейсбук Бугорок Франс.

Реклама

 

Реклама

 

 

 

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама