Президент США Дональд Трамп після переговорів у Білому домі з Володимиром Зеленським та європейськими лідерами зателефонував російському президенту Володимиру Путіну.
Розмова тривала близько 40 хвилин, повідомляють Reuters та сам Трамп у соцмережі Truth.
Американський лідер заявив, що дзвінок був присвячений підготовці майбутньої зустрічі Зеленського й Путіна. Локацію ще узгодять, а після неї запланована тристороння зустріч за участю обох президентів та самого Трампа.
«Це дуже хороший ранній крок на шляху до завершення війни, яка триває вже майже чотири роки», – наголосив Трамп.
Він уточнив, що координацію переговорів з українською та російською сторонами ведуть віцепрезидент Джей Ді Венс, держсекретар Марко Рубіо та спецпосланець Стів Віткофф.
У Кремлі підтвердили факт розмови та додали, що сторони обговорили підвищення рівня учасників майбутніх переговорів.













