Гарячі новини

Спортсменки Житомирщини завоювали комплект нагород на чемпіонаті України з велоспорту у Львові

З 24 по 27 вересня на Чемпіонаті України з велоспорту у Львові команда велогонщиць Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності завоювала золото, срібло і бронзу

За словами тренера Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності міста Радомишля Руслана Пархоменка, Житомирщину на Відкритому командному чемпіонаті України з велоспорту представляли сім спортсменок: шість дорослих і одна юніорка.

У багатоденній гонці Тетяна Рябченко, Марина Іванюк, Анастасія Ішман та Анна Гулак посіли 1 місце в командному заліку серед жінок. А Анна Капущак стала срібною призеркою в команді “мікс” у багатоденній гонці.

Ксенія Свінціцька виборола бронзу в командному заліку серед юніорок.

Тетяна Рябченко та Анна Гулак посіли 1 місце у парній гонці на час серед жінок, а Марина Іванюк і Анастасія Ішман завоювали бронзові медалі у парній гонці на дистанції 25 кілометрів.

Загалом, у Чемпіонаті України з велоспорту на шосе у багатоденній та парній гонці взяли участь більше сотні учасників з різних областей України.