Сьогодні високі державні нагороди полеглих Героїв з Черняхівської громади отримали дві родини.
Військові нагороди рідним наших Героїв передали Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук та старший офіцер дев’ятого відділу Житомирського РТЦК та СП, майор Володимир Комарницький.
Відповідно до Указу Президента «Про відзначення державними нагородами», за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено:
Нагороду полеглого Героя отримали мама Марія Анатоліївна, дружина Юлія Борисівна і син Ілля.
Нагороду полеглого Героя отримала мама Дорошенко Ольга Іполитівна.
Ці ордени – це не лише визнання державою їхнього подвигу, але й болюче нагадування про ціну нашої свободи. Низький уклін рідним!
Реклама






















