Реклама
Гарячі новини

Прикордонники виявили жителя Житомирської області, який їхав до кордону з Угорщиною у бусі з подвійною стінкою

На Закарпатті прикордонники виявили групу нелегальних мігрантів, яких віз 63-річний місцевий житель. Всього в мікроавтобусі, обладнаному подвійною стінкою, було знайдено 8 чоловіків з різних регіонів України.

Реклама

14 грудня 2024 року пресслужба Державної прикордонної служби повідомила, що «Мерседес Спринтер», яким керував чоловік, зупинили на контрольному посту в селищі Вилок Мукачівського загону. Водій заявив, що перевозить лише овочі. Однак під час огляду транспортного засобу прикордонники помітили додаткову стінку в салоні, за якою ховалися нелегали.

Виявилося, що серед пасажирів були жителі Херсонщини, Житомирщини, Київщини, Закарпаття та Львівщини. Всі вони планували незаконно перетнути кордон поза пунктами пропуску, прямуючи в бік Угорщини.

Реклама

Водія та його пасажирів затримали та доставили до прикордонного підрозділу. Проти чоловіка порушили справу за ст. 332 Кримінального кодексу України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Наразі тривають слідчі дії для з’ясування всіх обставин злочину.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама