Реклама
Гарячі новини

Нагородження відзнаками міської ради: у Житомирі створили робочу групу з залученням представників громадськості

У Житомирі створили робочу групу з залученням представників громадськості, яка роглядатиме клопотання щодо нагородження відзнаками Житомирської міської ради.

Про це у відповіді на запит повідомила керуюча справами виконавчого комітету Житомирської міської ради Ольга Пашко.

За її словами, при виконавчому комітеті Житомирської міської ради від 14 травня 2024 року створено робочу групу з залученням представників громадськості, яка розглядатиме клопотання щодо нагородження відзнаками Житомирської міської ради.

Реклама

“Розгляд звернень буде плануватися у разі надходження клопотань, які потребують додаткового вивчення та розгляду”, — йдеться у повідомленні.

Нагородження відзнаками міської ради: у Житомирі створили робочу групу з залученням представників громадськості

Джерело: suspilne.media

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама