Гарячі новини

16-20 грудня відбулися два чемпіонати з підводного спорту в басейні “Купава” у місті Бровари Київської області: чемпіонат України з плавання в ластах і чемпіонат України з плавання в біластах серед дорослих та юніорів. Спортсмен Малинського спортивного клубу “Оазис” Кирило Зайцев здобув там 5 медалей.

Про це Суспільному розповів заступник начальника відділу фізичної культури та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Денис Соколовський. За його словами, в змаганнях взяли участь три спортсмени Малинського спортивного клубу “Оазис”, які представляли Житомирську область.

Найбільших успіхів серед юніорів досяг кандидат у майстри спорту Кирило Зайцев. На його рахунку 5 медалей: дві срібні та три бронзові.

На Житомирщину малинчанин Кирило Зайцев привіз 5 медалей з двох чемпіонатів України з плаванняФейсбук

В плаванні в біластах він посів друге місце на дистанції 200 метрів та став третім на дистанціях 100 метрів і 400 метрів.

Ще дві нагороди: одну срібну і одну бронзову Кирило здобув у складі естафетних команд в плаванні в ластах.

Загалом у цьому сезоні у лютому Кирило Зайцев став переможцем Кубку України з плавання в ластах на дистанції 400 метрів підводного плавання.