«З початку року на водоймах Житомирщини загинули 15 осіб, 11 з яких – упродовж літа. Лише за минулі вихідні сталося одразу два трагічних випадки. Так, 26 липня у селі Середи Звягельського району в місцевій річці втопився 44-річний чоловік. Загиблого на відстані 1 метра від берега того ж дня виявили та дістали з води працівники Національної поліції. Наступного дня ще один трагічний випадок стався у місті Бердичів. Там у річці Гнилоп’ять загинув 70-річний місцевий мешканець. Його тіло неподалік берега виявили вчора місцеві жителі та витягли на берег», – йдеться в повідомленні пресслужби головного управління Житомирської області.Наразі усі обставини трагедій встановлюють правоохоронці.
Реклама











