Реклама
Гарячі новини

На Житомирщині у психоневрологічному інтернаті – спалах коронавірусу

На Житомирщині у Любарському психоневрологічному інтернаті на коронавірус захворіли 8 людей.

Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У Любарському психоневрологічному інтернаті є хворі на коронавірус. Це інтернат закритого типу. Там сьогодні 8 інфікованих людей», – зазначила Остапченко.

Реклама

Крім того, у Ємільчинській райлікарні на карантин закрили відділення, де надають допомогу вагітним, та дитяче відділення. Хворим, яких не може прийняти місцева лікарня, надають допомогу в Новограді-Волинському.

Наразі в області жодна школа не перебуває на карантині. Натомість не працюють 2 дитячі садочки в Житомирі.

Реклама

На Житомирщині підтвердили 4390 випадків COVID-19, 2350 людей одужали, 83 померли.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама