Реклама
Гарячі новини

На Житомирщині громада через суд повернула приміщення та понад 430 тис. грн несплаченої оренди

У лютому 2022 року товариство з обмеженою відповідальністю на підставі договору оренди отримало від Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства Радомишльської міської ради в користування нежитлове приміщення площею 743 кв. м та вартістю понад 800 тис. грн.

Реклама

Проте, після отримання в користування нерухоме майно товариство, з липня 2022 року по травень 2025 років орендну плату не сплачувало чим допустило істотне порушення умов договору.

З метою захисту державних інтересів у серпні 2025 року Коростишівська окружна прокуратура подала до суду позов в інтересах держави в особі Радомишльської міської ради та Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства Радомишльської міської ради Житомирської області про стягнення заборгованих 429,1 тис. грн та повернення приміщення законному власнику.

Реклама

Господарський суд Житомирської області повністю задовольнив позов прокуратури.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама