Реклама
Суботня інформація

Минулого тижня двох дівчаток з Хорошівського району поліцейські розшукали в столиці

З настанням теплої пори року поліцейські реєструють збільшення кількості випадків полишення домівки неповнолітніми. Найчастіше до поліції із повідомленнями про зникнення дітей зверталися жителі Житомира. Правоохоронці закликають батьків приділяти більше уваги юним нащадкам та навчати їх правил безпеки.

Про це 12 квітня поінформувала пресслужба ГУНП в Житомирській області.

Реклама

До Житомирського райуправління поліції минулого тижня звернулись батьки 9-річної дівчинки, яка вчасно не прийшла додому з прогулянки. Як з’ясувалось, дитина пішла розважатися у сусідній двір, не повідомивши про це рідних. Схожа історія трапилася і з 10-річним житомирянином: хлопчик катався на роликах та захопився, поїхавши з друзями далі, ніж дозволили батьки.

Через непорозуміння між колишнім подружжям, які нині не проживають разом, поліцейським довелося встановлювати місце знаходження 15-річного підлітка. Як з’ясувалось, хлопець перебував у батька, у той час як мати повідомила до поліції про його зникнення.

Реклама

Двох жительок Хорошівської громади, віком 12 та 13 років, поліцейські розшукали у столиці. За словами рідних, які звернулися до поліції, дівчатка вирушили на прогулянку та опівдні їх ще бачили у центрі селища. Згодом юнки вчасно не повернулися додому та на телефонні дзвінки не відповідали. Зрештою поліцейські з’ясували, що дівчатка самостійно дісталися до м. Києва. Їх повернули додому.

 

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама