Користувачі мережі підняли хай через чергові та незрозумілі платіжки за тепло:
“Куди дівся перерахунокза тепло???Ще в вересні була переплата,а в жовтні зникла?”, – пише житомирянин.
Реклама
Натомість, що про це пишуть люди у коментарях:

Реклама



Реклама











