Реклама
Гарячі новини

“Куди дівся перерахунок?!” – у мережі житомиряни знову скаржаться на платіжки

Користувачі мережі підняли хай через чергові та незрозумілі платіжки за тепло:

“Куди дівся перерахунокза тепло???Ще в вересні була переплата,а в жовтні зникла?”, – пише житомирянин.

Реклама

Натомість, що про це пишуть люди у коментарях:

Реклама

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама