Гарячі новини

Клуб “Додзе” став першим на чемпіонаті Житомирської області з карате

Клуб “Додзе” посів перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті Житомирської області серед молодших юнаків, кадетів, юніорів та дорослих з карате. Змагання проходили у спорткомплексі “Динамо” 26-27 вересня. Участь у них взяли п’ять команд: три – з Житомира та по одній – з Новограда-Волинського і Коростеня.

Керівниця клубу карате “Додзе” та старша тренерка Анна Яцкова повідомила, що у чемпіонаті області взяли участь 187 спортсменів з Новограда-Волинського, Коростеня і Житомира. Це клуби: “Січ”, “Скеля”, “Додзе”, “Саторі” та “Будо”.

Команду “Додзе” представляли 43 спортсмени. Анна Яцкова розповіла, що боротьба була дуже потужною:

“В кожному клубі є спортсмени, які гарно підготовлені, тому потрібна ще краща підготовка, щоб їх побороти і отримати перемогу. В останньому поєдинку змагань у нас була запекла і напружена боротьба зі спортивним клубом “Січ”, але ми все-таки здобули свою перемогу. Також хочемо ще відзначити потужний клуб “Скеля” з Коростеня”.

Команда “Додзе” здобула 23 золотих, 9 срібних і 16 бронзових медалей. Клуб “Січ” – 21 золотих, 19 срібних і 29 бронзових медалей, клуб “Скеля” – 14 золотих, 18 срібних і 16 бронзових медалей, клуб “Саторі” 4 золотих, 2 срібних і 3 бронзові медалі, клуб “Будо” – 3 золотих, 4 срібних і 2 бронзові медалі.

Анна Яцкова каже, що готуватися до чемпіонату клуб почав ще взимку, навесні тренувалися дистанційно, а після послаблення карантину – на свіжому повітрі. На чемпіонаті Житомира 13 вересня команда також здобула перше загальнокомандне місце. Зараз “Додзе” готується до всеукраїнських змагань, адже чемпіонат області був відбірковим етапом на чемпіонат України, який проходитиме 10-11 жовтня у Харкові.

На чемпіонаті України Житомирську область представлятимуть близько 40 спортсменів, 11 з яких – каратисти клубу “Додзе”.