Реклама
Суботня інформація

Голова Житомирської облради подарував монету срібній призерці чемпіонату Європи з боксу

Чемпіонат Європи з боксу серед молоді, участь у якому взяли 339 боксерів з 38 країн, проходив з 15 по 23 жовтня у місті Будва в Чорногорії.

Цього року збірна України була представлена максимальною кількістю учасників на першості Європи – 13 хлопців та 12 дівчат – і стала другою у командному заліку.

Реклама

Результат української команди 14 медалей: 3 золоті, 4 срібні і 7 бронзових.

Серед призерів і спортсменка із Житомирщини Анна Сезько. У фінальному двобої боксерка поступилася чемпіонці світу, росіянці Азалії Аміневій. Анна Сезько виборола срібло та отримала грошову нагороду за друге місце.

Реклама

Разом із тренером з боксу Віталієм Мельником, мамою та в.о. директора Житомирської ОШВСМ Андрієм Палагіним сьогодні медалістка зустрілась із головою обласної ради Володимиром Федоренком.

Під час зустрічі голова облради привітав Анну Сезько з перемогою, подарував спортсменці срібну пам’ятну монету до 150-річчя Лесі Українки та обговорив підготовку до Літніх Олімпійських ігор 2024 року в Парижі.

«Разом з депутатським корпусом будемо робити все можливе, аби підтримати Анну та всіх наших спортсменів, що представлятимуть область на Олімпіаді. Також будемо залучати до цього меценатів. Тільки мотивація та кропітка праця – запорука успіху у будь-якому виді спорту», – зазначив Володимир Федоренко.

Реклама

Варто зазначити, що на тогорічному Чемпіонаті Європи з боксу серед молоді Анна Сезько також здобула для Житомирщини срібну медаль.

photo5190566564351554543

Реклама

photo5190566564351554543

photo5190566564351554543

photo5190566564351554543

photo5190566564351554543

photo5190566564351554543

photo5190566564351554543

photo5190566564351554543

photo5190566564351554543

photo5190566564351554543

photo5190566564351554543

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама