Реклама
Суботня інформація

До Коростенської громади з полону повертаються двоє військових

Під час обміну полоненими 15 травня було повернуто двох захисників з Коростенської громади.

Про це повідомив міський голова Коростеня Володимир Москаленко.

Реклама

“Громадо, гарна новина! В рамках обміну двоє наших земляків повернулися з російського полону: Сергій Мороз та Олександр Копишинський, якого, на жаль, всього місяць не дочекався батько”, – написав мер Коростеня у соцмережі Facebook.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама