Реклама
Гарячі новини

COVID-19 на Житомирщині – за добу померли ще 4 хворих

На Житомирщині зареєстровано ще 4 летальні випадки від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Реклама

Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли 72-річна жителька м.Житомира, 80-річний житель Лугинського району, 65-річний житель та 81-річна жителька Бердичівського району. Пацієнти мали супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби. Лікарі докладали всіх зусиль, аби допомогти пацієнтам та, на жаль, хвороба виявилася сильнішою.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама