Гарячі новини

Бердичівлянин Олексій Кривець – чемпіон Європи з бойового самбо

З 8 по 10 жовтня у Затоці, Одеської області відбувся чемпіонат Європи з бойового самбо серед  дорослих, юніорів та юнаків у розділах «Лайт», «Про-Фулл» та «Класичне», в якому взяли участь близько 500 учасників з 14 країн Європи.

У складі збірної України взяв участь у престижних змаганнях бердичівлянин Олексій Кривець.

Олексій Кривець – бердичівський спортсмен, вихованець бердичівського клубу «King Mount», а нині представник клубу «Гермес» (Київ), бронзовий призер чемпіонату світу та дворазовий чемпіон Європи з бойового самбо, триразовий чемпіон України з бойового самбо, чемпіон України по ММА, чемпіон України з рукопашного бою, володар Кубку України, вихованець бердичівських тренерів Володимира Гурського та Андрія Коробкова, а нині – підопічний тренера Федора Середюка.

Наш земляк виступав у ваговій категорії 57 кілограм. Олексій Кривець провів шість поєдинків, у яких здобув шість перемог достроково, здобув звання чемпіона Європи та став триразовим чемпіоном Європи з бойового самбо. Вперше бердичівський спортсмен став чемпіоном Європи у 2017 році, а вдруге – у 2019 році.

Також Олексій Кривець взяв участь у Відкритому Кубку Львова зі змішаних єдиноборств ММА. У віковій категорії 61 кілограм бердичівський спортсмен впевнено переміг Ашота Григоряна з Вірменії та здобув свою четверту перемогу у чотирьох професійних поєдинках.

Наш земляк висловлює слова подяки своїм тренерам у Бердичеві – Олегу Сікорському, Володимиру Гурському, Андрію Коробкову та усім друзям, які його постійно підтримують.