Гарячі новини

Бердичівлянин Дмитро Нікітін – переможець Командного Чемпіонату України з легкої атлетики

У місті Суми відбувся Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь понад 390 спортсменів з усіх областей України.

У секторі для стрибків у висоту виступали двоє вихованців Заслуженого тренера України Ігоря Лонського – Дмитро Нікітін та Віктор Лонський.

Бердичівлянин Дмитро Нікітін з результатом 2 метри 20 сантиметрів став переможцем Командного Чемпіонату України.

Друге та третє місце зайняли учні бердичівлянина, вихованця школи Віталія Лонського – Геннадія Здітовецького – Дмитро Яковенко та Олег Дорощук, які представляють Кропивницький з однаковим результатом 2 метри 15 сантиметрів. Ще один бердичівський спортсмен Віктор Лонський також завершив змагання з результатом 2 метри 15 сантиметрів, але поступився Дмитру Яковенку та Олегу Дорощуку призовими місцями за кількістю спроб.

Попереду у бердичівських спортсменів один із найважливіших стартів зимової частини – Чемпіонат України серед дорослих та молоді у приміщенні, який відбудеться з 10 по 12 лютого також у місті Суми.