Гарячі новини

29 нагород здобули спортсмени Житомирщини на чемпіонаті Європи з параармрестлінгу

29 нагород здобули спортсмени Житомирщини на чемпіонаті Європи з параармрестлінгу. Серед медалей 15 — найвищого гатунку. Всього Житомирщину представляли 19 спортсменів.

Про це в коментарі Суспільному розповів начальник Житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” Юрій Панасюк.

За його інформацією, чемпіонат відбувався в столиці Словаччини місті Братислава 8 та 9 травня. На змагання з’їхалися представники 29 країн Європи. Україну представляли 62 параатлети, 19 з них — з Житомирщини.

“Параармреслінг на Житомирщині є провідним видом спорту серед осіб із інвалідністю. Наші спортсмени гарно виступили на змаганням європейського рівня, непогано виступили спортсмени, які змагалися на візочках і ті, хто має вади зору. Ті атлети, які стали чемпіонами Європи, вибороли собі путівки на чемпіонат світу. А його проводитимуть з 15 по 25 серпня у Молдові”, — розповів Юрій Панасюк.

Переможцями і призерами чемпіонату Європи стали представники трьох міст Житомирщини: Житомира, Звягеля і Коростеня. Атлети змагалися 8 травня на ліву руку, 9 травня — на праву руку. В підсумку спортсмени Житомирщини вибороли 29 медалей чемпіонату: 15 золотих нагород, 9 срібних та 5 бронзових нагород.

Золоті нагороди в боротьбі на ліву та праву руки здобули житомирянки Аліна Трінчук і Горніч Альона, а також Палєха Олександр з Коростеня і Бессальнова Олеся зі Звягеля.

29 нагород, половина з яких найвищого гатунку, здобули спортсмени Житомирщини на чемпіонаті Європи з параармрестлінгу
Виступ Аліни Трінчук з Житомирщини на чемпіонаті Європи з параармреслінгу

Золото та срібло в активі Світлани Дроздюк і Пінчука Олександра зі Звягеля та коростеннця, який вперше участь у чемпіонаті Європи, Олексія Леська. Золоту медаль в боротьбі на ліву руку здобув звягелець Глуханюк Олексій, і на праву руку — спортсменка із Коростеня Мельниченко Ольга.

Юрій Панасюк також сказав, що 9 із 19 спортсменів відряджалися на чемпіонат Європи за державний бюджет, а решта отримали можливість побувати на європейських змаганням завдяки фінансуванню з місцевих бюджетів територіальних громад, спонсорів та за власні кошти.