Реклама
Суботня інформація

Житомирський психоневрологічний диспансер тепер працюватиме в обласній психлікарні

Консультативне відділення з надання психіатрично-консультативних послуг переїхало до обласної психіатричної лікарні. Раніше воно знаходилося на вулиці Домбровського.
Завдяки переїзду до обласної психлікарні відділення тепер може надавати комплексні медичні послуги. Але пацієнти скаржаться на транспортні незручності.

“Коли медична допомога надається комплексно, в одному закладі, при наявності лабораторій, додаткових методів досліджень, які тут є, а в Житомирі їх не було, я вважаю, що якість допомоги значно краща”, – каже керівник обласного медичного спеціалізованого центру Максим Кутишенко.

Реклама

Консультативне відділення переїхало ще наприкінці квітня. з вулиці Приміщення ще облаштовують, але прийом пацієнтів не припиняється.

“Весь склад диспансерного відділення з вулиці Домбровського перейшов сюди, – каже завідуючий відділенням Генріх Сенкевич. – Ті ж лікарі, ті ж співробітники, сестри проводять прийом, надають послуги. Ми не спостерігаємо зменшення кількості відвідувань”.

Реклама

Житомирянка Надія, яка раніше отримувала консультації у відділенні на вулиці Домбровського, скаржиться на транспортні незручності.

“Лікарі хороші. Все добре у плані лікування. Добре було там, дістатися було легше. Сьогодні я тут вперше. Але було б краще, якби відділення знаходилося в Житомирі. Туди дістатися легше, там уся транспортна інфраструктура”, – розповіла житомирянка.

Керівництво медзакладу не виключає, що для диспансеру можуть знову знайти приміщення у центрі Житомира.

Реклама

“Нам надходили багаторазові звернення від жителів міста, щоб залишити прийом у центрі Житомира. Це питання вивчається, воно не закрите, а в процесі довивчення”, – каже Кутишенко.

Реклама

Слідкуйте за нашими новинами в Телеграм-каналі Субота Онлайн

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама