Суботня інформація

Житомирський ФК “Поліся” розгромив вишгородський “Діназ” з рахунком 5:0

Першого жовтня житомирське “Полісся” у поєдинку шостого туру Першої ліги України переграло на виїзді вишгородський “Діназ” із розгромним рахунком 5:0. Три м’ячі “поліські вовки” забили у першому таймі, ще два – у другому.

Гра проходила в Демидові на стадіоні “Діназ”. На поле перед початком матчу футболісти обох команд вже традиційно вийшли загорнутими у синьо-жовті прапори. Матч стартував після гімну України та хвилини мовчання на знак пам’яті за загиблими у російсько-українській війні.

Житомиряни почали з високого старту, результатом чого вже на 11 хвилині став гол у ворота вишгородців, забитий Пилипом Будківським. Невдовзі “Полісся” знову забило – на 30 хвилині подвоїв рахунок у матчі той же таки Будківський. Третій м’яч воротарю “Діназу” довелося виймати зі своїх воріт вже за шість хвилин після другого – на 36 хвилині гол забив гравець “Полісся” Богдан Кушніренко. Саме з таким рахунком – 3:0 – команди пішли на перерву.

У другому таймі житомиряни дещо послабили темп гри, а вишгородці активізувалися, створивши кілька гострих моментів на половині поля суперників, які, втім, не мали успіху.

На 86 хвилині матчу четвертий за рахунком гол забив гравець “Полісся” Василь Грицук, а фінальну крапку у цьому поєдинку на останній хвилині основного часу матчу поставив Дмитро Шастал з “Полісся”.

Арбітр додав дві хвилини додаткового часу, які, втім, не зіграли ролі – матч закінчився з рахунком 5:0 на користь “Полісся”, яке продовжує очолювати турнірну таблицю групи А у Першій футбольній лізі України.