Реклама
Гарячі новини

Житомирські сапери продовжують розмінування деокупованих територій Харківщини

Фахівці піротехнічного підрозділу Головного управління ДСНС України у Житомирській областіпродовжують виконувати завдання з розмінування територій, звільнених від російських окупантів на Харківщині.

Ворог залишив по собі велику кількість вибухонебезпечних предметів — у лісах, на полях, біля доріг і навіть у будинках мирних жителів. Щодня сапери ліквідовують смертельні пастки, ризикуючи власним життям заради безпеки людей.

Реклама

Завдяки мужності та професіоналізму наших рятувальників, території поступово стають безпечними для життя та відновлення.

Реклама

ДСНС нагадує: у разі виявлення підозрілого або небезпечного предмета:

  • не торкайтесь його;

  • відійдіть на безпечну відстань;

    Реклама
  • негайно телефонуйте 101 або 102.

Реклама

 

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама