Гарячі новиниСпорт

Житомирське “Полісся” стало чемпіоном Першої ліги, перегравши футболістів черкаського “ЛНЗ”

27 травня у матчі 8 туру VBET UA Першої “Чемпіонської” футбольний клуб “Полісся” з Житомира вдома переміг футбольний клуб “ЛНЗ” з Черкас з рахунком 2:1 і став чемпіоном Першої ліги з футболу сезону 2022/23.

Матч проходив на центральному стадіоні Житомира “Полісся”. На початку – традиційно гравці обох команд вишикувалися для виконання Гімну України, який наживо заспівала житомирська співачка, бандуристка, солістка обласної філармонії Світлана Ніконорова.

Перший тайм

На 10 хвилині був відкритий рахунок матчу – після порушення правил гравцем “ЛНЗ” арбітр призначає пенальті, в результаті якого житомирський футболіст Василь Грицук відвантажує м’яч до воріт футбольного клубу з Черкас.

Житомирський футбольний клуб "Полісся" переграв черкаський "ЛНЗ" і став чемпіоном Першої ліги
Василь Грицук. Житомир, 27 травня 2023 року. Фото: Telegram ФК “Полісся”

На 29 хвилині гравець ФК “Полісся” Артем Козак забиває гол команді “ЛНЗ”.

Артем Козак.

В результаті перший тайм закінчується із рахунком 2:0 на користь ФК “Полісся”.

Другий тайм

Після 72 хвилини вподовж восьми хвилин було кілька небезпечних моментів у воріт “Полісся”, але гравці з Черкас не змогли їх реалізувати.

Наприкінці матчу на сьомій доданій хвилині черкаські футболісти, залишившись вдев’ятьох на полі, забивають гол у ворота житомирян.

Матч ФК “Полісся” та ФК “ЛНЗ” закінчився перемогою житомирської команди із рахунком 2:1.

Ще одним результатом зустрічі стало чемпіонство ФК “Полісся” в Першій лізі.

За грою команд із трибун житомирського стадіону спостерігали титуловані футболісти минулих років: Олексій Михайличенко – віцечемпіон Європи-88, у минулому гравець і головний тренер “Динамо” Київ; Анатолій Дем’яненко – віцечемпіон Європи-88, колишній головний тренер “Динамо” Київ, у минулому капітан “Динамо”; Олег Протасов – віцечемпіон Європи-88, гравець “Динамо”.

Титуловані футболісти минулих років зліва направо: Олег Протасов, Олексій Михайличенко, Анатолій Дем’яненко. Житомир, 27 травня 2023 року. Фото: Леонід Харшан для Суспільне Житомир
Житомир, 27 травня 2023 року. Фото: Telegram ФК “Полісся”
Житомир, 27 травня 2023 року. Фото: Скриншот із відеотрансляції VBET UA Перша

ОНОВЛЕНО. На 19.50 додано відеосюжет кореспондентів Суспільного Житомир

Житомирське “Полісся”, здолавши на своєму полі команду “ЛНЗ” з Черкас, здобуло 1 місце, золоті медалі і Кубок Першої ліги. Наступного сезону наша команда гратиме у прем’єр-лізі разом із донецьким “Шахтарем”, київським “Динамо” та іншими грандами українського футболу.

“Ми це зробили, перше місце, це історія, це свято для вболівальників. Дякую за підтримку всім тим, хто з нами був в цей час”, – прокоментував результат гри головний тренер ФК “Полісся” Юрій Калітвінцев.

Юрій Калітвінцев. Житомир, 27 травня 2023 року. Фото: Леонід Харшан для Суспільне Житомир

Василь Грицук, автор одного із забитих на цьому матчі м’ячів, привітав весь Житомир з виходом в УПЛ.

Василь Грицук. Житомир, 27 травня 2023 року. Фото: Леонід Харшан для Суспільне Житомир

Житомирянин Олександр Гнатюк вболіває за житомирську команду з часу її створення.

Сьогодні дуже щасливий день для усіх вболівальників Житомирщини. Я пам`ятаю 1959 рік, коли я вперше з батьком прийшов на стадіон вболівати за нашу команду. Тоді вона називалася “Авангард” Житомир. Ми довгих 64 роки чекали, коли наша команда нарешті підвищиться до найвищого елітного дивізіону України. І тепер у нас появилась нова мрія – ми хочемо бачити нашу команду в Єврокубках“, – сказав Олександр Гнатюк.

Олександр Гнатюк. Житомир, 27 травня 2023 року. Фото: Леонід Харшан для Суспільне Житомир

Нагороди житомирянам вручили ексчемпіони Європи, у минулому гравці київського “Динамо” Анатолій Дем`яненко, Олексій Михайличенко, Олег Протасов та чемпіон світу та Олімпійських ігор з боксу Олександр Усик.