Суботня інформація

Житомирське “Полісся” обіграло “Діназ” з рахунком 3:0

19 листопада у 13 турі Першої ліги житомирське “Полісся” на своєму полі здобуло чергову перемогу, обігравши вишгородську команду “Діназ” із Київщини з рахунком 3:0.

Традиційно перед початком матчу футболісти обох команд вийшли на поле, накинувши на себе синьо-жовті прапори, а після того, як прозвучав гімн України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у російсько-українській війні.

Гості першими створили небезпечний момент на половині поля господарів: на 18 хвилині м’яч ледь не потрапив у ворота “Полісся”.

У відповідь гравці “Полісся” активізувалися, створивши небезпечний момент на 22 хвилині, а на 24 – м’яч опинився у воротах “Діназу”. Гол забив футболіст “Полісся” Денис Янаков.

На 30 хвилині господарі почали атакувати ворота гостей, створюючи гострі моменти біля їхніх воріт. На 32 хвилині одна з таких атак завершилася автоголом гравця “Діназу” Олександра Літвінова.

До кінця першого тайму змін на табло глядачі більше не побачили. Додаткового часу арбітр не призначав, тому на перерву футболісти пішли з рахунком 2:0 на користь “Полісся”.

Другий тайм команди провели значно спокійніше, час від часу створюючи небезпечні моменти біля воріт суперників. “Полісся” грало більш активно, “Діназ” мав менше можливостей проявити себе, однак не давав розслабитися гравцям “Полісся”.

Завершальну гольову крапку у матчі на 88 хвилині поставив Сергій Кисленко з “Полісся”, який вийшов наприкінці другого тайму на заміну Пилипу Будківському.

Арбітр додав ще дві хвилини до основного часу, проте на ситуацію це не вплинуло – “Полісся” обіграє “Діназ” з рахунком 3:0, завершаючи першу половину матчів Першої ліги у якості лідера групи А і виходячи до пулу команд, котрі в подальшому між собою змагатимуться за вихід у Прем’єр-лігу України.