Реклама
Крик душі

Житомирська «поліклініка без черг»: батьки не можуть записати дитину до лікаря і вистоюють черги за талонами

У Житомирській дитячій поліклініці на вулиці Святослава Ріхтера в обідню пору утворилася величезна черга. Батьки намагаються записати свою дитину на прийом до лікаря, проте не можуть цього зробити, ані через електронний запис, ані через живу чергу.

Реклама

«Треба пройти комісію в школу, а немає талонів до лікарів. Я шукала талони в інтернеті, шукала протягом двох тижнів, не змогла знайти, пішла до свого лікаря, вона сказала підійти до реєстратури, а там та ж сама ситуація. Сьогодні перший день відчиняється запис до лікарів, а талонів вже немає, ні в інтернеті, ні тут», — розповідає Людмила.

«А ви попробуйте запишіть в електронну чергу. Запис до лікаря недоступний, я повинна сюди прийти, бо дитині потрібно поставити штамп в школу», — каже Наталія.

Реклама

«Ми вже місяць ходимо з дитиною, безуспішно, не можна записатися, і як дитину в школу візьмуть? Це таке постійно», — каже Наталія.

«То до одного лікаря то до іншого їздити по всьому Житомиру, щоб записатися до лікаря і ще прийняв, а ні, то треба заплати, якщо хочеш швидше», — обурюється Наталія.

 

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама