Реклама
Гарячі новини

Житомиряни скаржаться на бруд на нещодавно побудованому майданчику

– Щойно побудований сквєрік з дитячим майданчиком на Шевченко- Острозьких.

Суцільний смітник і трава по коліно. Такої грязі тут ніколи не було.

Реклама

Навіщо було викидати мільйони на благоустрій, якщо нікому прибирати?

Анонімний учасник групи Мій Житомир

Реклама

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама