Гарячі новини

Житомирянка Анна Сезько – срібна чемпіонка Європи з боксу

14-22 листопада у місті Будва в Чорногорії пройшов молодіжний Чемпіонат Європи з боксу-2020. Житомирянка Анна Сезько стала срібною призеркою першості континенту.

Про це повідомив голова ГО ЖТО Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос ” Олександр Сташенко. За його словами, до фіналів молодіжного Чемпіонату Європи з боксу-2020 потрапили вісім боксерів збірної України, серед них п’ять членів чоловічої команди і три спортсменки жіночої збірної.

Житомирянка Анна Сезько – срібна чемпіонка Європи з боксуФейсбук

Вийшла у фінал і вихованка Житомирської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи “Колос”Анна Сезько. У півфіналі вагової категорії 69 кілограмів Анна перемогла литовку Манте Буткуте, двічі відправивши її у нокдауни. У поєдинку за золоту медаль Анна Сезько поступилася росіянці Анастасії Холуєвій і стала срібною призеркою.

Загалом, збірна України посіла друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи у Чорногорії. В активі збірної – 15 нагород. Серед них – 3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових медалей.