Реклама
Гарячі новини

Житомир спрямує на медобладнання для військового шпиталю 1,2 мільйона гривень

З бюджету Житомирської громади було виділено 1,2 млн грн для потреб військового шпиталю. Депутати кажуть: така допомога має бути систематичною.

Реклама

Про це 2 лютого повідомляє Житомирська міська рада.

«Шпиталь фінансує Міністерство оборони України, окремі потреби закриваються централізовано державним коштом. Дещо виділяється з обласного бюджету, однак багато питань ще потребують вирішення…»,— говорить Олександр Серебряков, керівник закладу.

Реклама

Моніторинг потреб закладу, створення плану дій для розвитку лікувального закладу — головна мета візиту депутатів.

Шпиталь потребує нового медичного обладнання, яке часто виходить з ладу. Деякі приміщення відремонтовані, однак є і такі, що необхідно реконструювати.

Міська рада працюватиме зі списком потреб, сформованим медиками шпиталю. За кошти бюджету Житомирської громади планують закупити устаткування, яке першочергово необхідне для лікування.

Реклама

 

 

 

 

 

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама