Реклама

Жителі села Ковалівка на Житомирщині власноруч відбудували 37-метровий міст через річку Уборть. ФОТО

Коли є спільна потреба, українці не чекають на виділення бюджетних коштів чи затвердження проєктів у високих кабінетах. Справжній приклад дієвої згуртованості продемонстрували жителі села Ковалівка, що входить до складу Зольнянського старостинського округу на Житомирщині. Там місцева громада власними силами відбудувала дерев’яний міст через річку Уборть.

Реклама

37 метрів спільної праці

Нова переправа в урочищі Посічіна вийшла масштабною — її протяжність становить 37 погонних метрів. Для будівництва селяни самостійно заготовляли матеріали, пиляли деревину та організовували робочий процес. Кожен вніс свою частку: хтось працював фізично, хтось допомагав інструментами, а хтось займався логістикою.

Реклама

“Дякую всім, хто працював, хто надавав матеріал, хто пиляв, хто організовував, хто брав участь! Всім здоров’я, сил та якнайшвидшого миру”, — подякувала односельцям Інна Чорна.

 

Самі ж майстри-добровольці якістю роботи задоволені і впевнено запевняють: надійної конструкції вистачить селу щонайменше на найближчий десяток років.

Реклама

 

Тепер жителям Ковалівки стало набагато зручніше проганяти худобу на пасовище та ходити до лісу по гриби і ягоди. А місцева молодь уже охрестила нову переправу чудовою локацією для відпочинку на природі.

Реклама

 

 

 

 

 

 

 

Надихаючі історії про наших людей та головні новини громад Житомирщини. Щоб не пропустити важливе — підписуйтеся на наш Telegram або читайте у Facebook. Пишаємося українцями!

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама