22 березня внаслідок ракетного обстрілу російськими військами на Житомирщині було пошкоджено одну з повітряних ліній електропередач.
Як повідомляють в “Житомиробленерго”, нині поломку вже усунули, транзит електроенергії відновили.
Реклама
“Сьогодні внаслідок ракетного обстрілу рашистськими загарбниками пошкоджено повітряну лінію електропередачі. Персонал Товариства вже відновив транзит електроенергії”, – йдеться у повідомленні.
Реклама
Слідкуйте за нашими новинами в Телеграм-каналі Субота Онлайн
Реклама













