Реклама
Гарячі новини

В центрі Житомира з місця стоянки викрали автомобіль

У Житомирі поліція затримали причетного до викрадення автомобіля.

Увечері 22 травня до Житомирського райуправління поліції надійшло повідомлення від 35-річного жителя обласного центру про незаконне заволодіння його іномаркою. Чоловік виявив зникнення транспортного засобу з місця стоянки на вулиці у центрі міста.

Реклама

На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції. Правоохоронці виявили неподалік залишений кимось наплічник з особистими речами. Запідозривши, що він може належати причетному до викрадення авто, оперативники розпочали за ними встановлення особи. Як з’ясувалось, це 32-річний житель м. Звягеля.

Ще за деякий час автомобіль помітили працівники Управління карного розшуку ГУНП за квартал від місця події. Чоловіка, який знаходився всередині, затримали. Це був саме розшукуваний власник наплічника.

Реклама

Попередньо, цього дня він тинявся поблизу стоянки та перевіряв, чи всі транспортні засоби замкнені. В одному з них виявив відчинений багажник, тож через нього потрапив всередину. Там знайшов запасні ключі від замка запалювання та поїхав геть.

Слідчі з’ясовують всі обставини, у тому числі й причини такого вчинку.

Такі протиправні дії краються обмеженням або позбавленням волі на строк від 3 до 5 років.

Реклама

Слідкуйте за нашими новинами в Телеграм-каналі Субота Онлайн

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама