Гарячі новини

Уродженець Житомирщини Олександр Зінченко встановив історичне досягнення серед українських футболістів

Футболісту англійського “Манчестер Сіті” Олександру Зінченку підкорилося неймовірне досягнення серед українських гравців.

Як відомо, Зінченко 22 травня став чемпіоном Англії з “городянами”. У завершальному, 38-му, поєдинку сезону “Манчестер Сіті” переміг удома “Астон Віллу” з рахунком 3:2.

Зазначимо, команда Хосепа Гвардіоли поступалася супернику 0:2 до 76 хвилин, проте господарям вдався неймовірний камбек, який і дозволив манчестерському колективу виграти “золоті” медалі АПЛ. Примітно, що Зінченко зробив чималий вклад у цю перемогу, адже саме його результативний пас на 78 хвилині дозволив “Манчестер Сіті” відновити паритет у матчі.

• Завдяки цій перемозі “Манчестер Сіті” (93 очка) на один бал обійшов у чемпіонській гонці “Ліверпуль” (92) та виборов трофей.

Як наслідок, Сашко виграв з “городянами” вже десятий титул. Це дозволило йому стати найтитулованішим легіонером в історії України. Найбільшу кількість трофеїв в Англії Зінченко здобув, вигравши чемпіонат та Кубок ліги – по чотири. Також по одному разу він ставав володарем Кубка та Суперкубка Англії.

До сезону 2021/22 Зінченко ділив першу сходинку серед найтитулованіших легіонерів-українців з Анатолієм Тимощуком. В обох футболістів було по дев’ять трофеїв (без врахування титулів, здобутих Тимощуком у Росії).

• Цього сезону Зінченко зіграв 28 матчів і зробив 6 гольових передач, із яких 15 – в АПЛ (чотири результативні паси). Загалом він зіграв за “містян” вже 128 матчів у всіх турнірах, у яких забив 2 голи та віддав 12 асистів.