Реклама
Суботня інформаціяУкраїна

Українцям потрібно перереєструвати права власності на нерухомість у новому держреєстрі

Українці, які набули право власності на нерухомість до 2013 року, мають самостійно внести свої дані до нового Державного реєстру прав на нерухоме майно, оскільки інформація зі старого Реєстру прав власності не перенесена автоматично.

Реклама

Про це повідомляє Міністерство юстиції України.

Як зазначили у відомстві, якщо ваше право власності раніше було зареєстроване у Реєстрі прав власності на нерухоме майно, тепер його потрібно зареєструвати у новому Державному реєстрі.

Реклама

Зробити це можна, звернувшись до державного реєстратора в ЦНАП або до нотаріуса у межах області, де розташована нерухомість. Необхідно мати документи, що підтверджують право власності — наприклад, свідоцтво про право власності або договір купівлі-продажу.

Для власників майна, розташованого в АР Крим, Донецькій, Сумській, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Харківській, Херсонській областях чи Севастополі, подати документи можна до будь-якого державного реєстратора або нотаріуса в Україні.

З 13 жовтня таку можливість отримають також власники нерухомості в Чернігівській області, зазначили у Мін’юсті.

Реклама

Подати заяву можна і онлайн через портал “Дія”, окрім мешканців Києва, Луганської та Донецької областей.

Як підкреслили у відомстві, реєстрація права власності для тих, хто набув його до 2013 року, є безоплатною.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама