Днями на автодорозі М-06 Київ — Чоп, поблизу села Глибочиця, водійка авто Peugeot не вибрала безпечної швидкості руху, не впоралася з керуванням та наїхала на колесовідбійник. На щастя в автопригоді ніхто не травмувався.
Про це 26 травня розповіли у пресслужбі патрульної поліції Житомирської області.
Реклама
“Вкотре нагадуємо, що безпечна швидкість — швидкість, за якої водій має змогу безпечно керувати транспортним засобом та контролювати його рух у конкретних дорожніх умовах”, – зазначили правоохоронці.
Реклама












